Palora Vandbaseret Glidecreme - 100 ml

Har du brug for hjælp?
Ring til os på tlf: 69 13 44 47 eller skriv til os på service@winkwink.dk - vi står klar til at hjælpe dig.
Fantastisk vandbaseret glidecreme fra Palora.
Ph Neutral:
Hvor mange andre vandbaseret glidecremer nemt kan udtørre skeden, er denne vandbaseret glidecreme pH neutral, hvilket gør at den er tilpasset skedens naturlig surhed og derfor nemt tilpasser sig. Dette mindsker irritation og giver dig en bedre oplevelse med din partner eller med dit sexlegetøj.
Kan bruges med alle salgs sexlegetøj
Glidecremen er vandbaseret, hvilket betyder at den kan bruges med alle former for sexlegetøj, både legetøj i silikone, ABS, latex og meget mere. Palora Glidecremen er også drøj i brug. Et par dråber er nok og dit legetøj glider til perfektion.
Også til analt brug
Da Palora Glidecremen er drøj i brug, kan den også med fordel bruges analt. Derudover kan den også bruges under samleje og med kondomer.
Hele herligheden kommer i en stilren og neutral tube på 100 ml.
Materiale | Vandbaseret glidecreme |
---|---|
Størrelse | 100 ml. |
Farve | Neutral |
Mærke | Palora |